Rolizo

Energie z přírody, 2/3 energie zdarma

TEPELNÁ ČERPADLA

Tepelná čerpadla za rozumnou cenu.
Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla HOTJET.

Zastřešení bazénů

Majitelům bazénů - současným i budoucím. Bazén bez krytu není potěšení, ale utrpení !


Ohřev vody otevřeného bazénu slunečními paprsky na teplotu nad 20C je v podmínkách ČR zabezpečen na pouhých 30-50 tzv. koupacích dnů. Teprve zakrytí bazénu činí tuto investici smysluplnou.

  • kryt podstatně snižuje znečištění vody
  • zmenší se spotřeba chemických prostředků
  • koupat se můžete i když sněží
  • pod krytem získáte nezbytnou intimitu a soukromí
  • polykarbonátový kryt pracuje jako plnoplošný sluneční kolektor a na principu skleníkového efektu zadrží až 800 W/m2/h sluneční energie. Zakrytí bazénu prodlužuje koupací sezónu na 150- 200 dnů, při doohřevu vody můžete provozovat venkovní bazén i v zimě.

DSCF3385.JPG

 

Nerezový systém zastřešení bazénů ROLIZO  vyráběný od roku 1995 je dodáván jako obloukový nebo jednostranně ukloněný odsouvatelný teleskop.


Vyrábíme rovněž kryty otočné kopulovité, odnosné a sklopné – dle tvaru bazénu. Základní pojízdný teleskop je tvořen obloukovou nerezovou nosnou konstrukcí (nerez pro chemické provozy) a polykarbonátem tl. 10 nebo 16mm.. Přední a zadní  čelo obvykle s dvířky o šíři 0,7m je rovněž prosklená polykarbonátem , přičemž jedno čelo bývá odnímatelné. Boční vstup do zakrytého bazénu lze řešit nahoru vysouvacími dvířky. Jednotlivé segmenty jsou mezi sebou těsněny manžetami nebo kartáčky. Nerezové dráhy zajišťují fyzicky nenáročný odsun s jištěním segmentů proti samovolnému pohybu.

 

DSCF2218.JPG


Pro celoroční provoz bazénu se zimním doohřevem vody se mezi segmenty vkládají polyetylénové manžety, které v zimě téměř vyloučí infiltraci. Lze dokladovat, že  venkovní bazén 3,5*7m s krytem při doohřevu 6kW elektrickou spirálou můžete provozovat s teplotou vody 25oC i při venkovních teplotách –15 oC. Menší bazény lze zakrýt také levnějším odklopným krytem. Zakrytí kruhových bazénů provedeme buďto jako odklápěcí polovina polokoule nebo jako o 180o otočný segment. V obou případech se odkrývá polovina bazénu. Pro maximální komfort dodáváme i verze s elektrickým odsunem či odklápěním včetně dálkového ovládání. Není bazén, který nelze zakrýt.

DSCF1916.JPGSpolečnost ROLIZO dále nabízí: polykarbonáty, Al,  nerez a PVC profily, plnoplošné solární kolektory. Na klíč dodáváme polykarbonátové stavby: skleníky, světlíky, zimní zahrady, vchodové a automobilové přístřešky, prosvětlovací stěny, solární, termální, bezpečnostní a automobilové fólie . Navštivte naši „Sluneční halu“ mezi Sviadnovem a Žabní u Frýdku – Místku  „PROČ PLATIT ZA ENERGII, KDYŽ MÁME SLUNCE

 

 

Realizace:

realizované bazénové kryty

 

 

Ceník:

 

 

Copyright 2009 Rolizo s.r.o.. Vytvořeno v eline.cz.