Rolizo


O společnosti

ROLIZO, spol. s r.o.

Společnost Rolizo vznikla 19.5.1995 a od počátku se zabývá realizací staveb a stavebních úprav vedoucích k úspoře energie. Motto společnosti „Nejlepší energie je ta, kterou nemusíme vyrobit“, vystihuje filozofii i zaměření. Logickým vyústěním jsou pak dodávky zateplovacích  prosvětlovacích panelů, kanadských stěn, solárních kolektorů a tepelných čerpadel. Ve vlastních prostorách „Sluneční haly ROLIZO" v Žabni jsou realizovány a v praxi předváděny všechny prvky vedoucí k ekonomickému provozu budov.

hala rolizo jih

 

Hlavním předmětem činnosti je zakázková výroba polykarbonátových staveb, jako jsou skleníky, světlíky, prosvětlovací pásy, zimní zahrady, bazénové kryty a přístřešky kde je využívána přednost komůrkových polykarbonátů i skla – světelná propustnost a izolační schopnosti.

 

Tepelná čerpadla a kolektorové soustavy

Vyrábíme a montujeme kolektorové soustavy s plochými a trubicovými kolektory a tepelná čerpadla vzduch – voda, voda - voda.  Rešíme také účelné zastínění pomocí pevných žaluzií a lepených fólií. Vyrábíme atypické konstrukční prvky z polykarbonátu, hliníku a nerezavějících ocelí. Dodáváme nerezové svařované nádoby. Přímý prodej polykarbonátu, nerezových a hliníkových profilů včetně formátování nabízíme ve všední dny od 7 do 16 hod.

rolizo příjezd

 

 

Copyright 2009 Rolizo s.r.o.. Vytvořeno v eline.cz.


logoeu